September 1, 2014

Subscriber Login



Kalida Junior High/High School honor roll PDF Print E-mail
Wednesday, March 27, 2013 2:46 PM

All As
Sixth grade
Samantha Backus, Tara Gerding, Trevor Lambert, Grant Laudick, Makenna Niese, Ethan Schmenk, Cameron Siebeneck, Trevor Vorst and Jack Zeller.

Seventh grade
Anna Berheide, Nick Cleemput, Brady Decker, Alecia Dunn, Kevin Hamburg, Jacob Kahle, Josh Klausing, Sarah Klausing, Taylor Lucke, Tori Niese, Kierstan Siebeneck and Taylor Zeller.

Eighth grade
Kelly Doepker, Bailey Eickholt, Brianna Good, Tyler Lehman , Alexis Schroeder and Trent Siebeneck.

Freshmen
Trent Gerding, Sarah Hovest, Brady Laudick, Brooke Lucke, Kaleb Selhorst, Allison Siebeneck, Katelyn Siebeneck, Grant Unverferth and Alex von der Embse.

Sophomores
Mariah Doepker, Erin Knueve, Devin Kortokrax, Nicole Recker, Logan Roebke and Casey Wehri.

Juniors
Dana Cattell, Alexis Decker, Trevor Guisinger, Meredith Kromer, Kylie Siebeneck and Justine Verhoff.

Seniors
Andrea Bellmann, Damon Birkemeier, Carrie Gerding, Adam Knueve, Rich Langhals, Amy Smith, Casey Unverferth, Kaylyn Verhoff and Eric Warnecke.

AB Honor Roll
Sixth grade
Racheal Basinger, Faith Burgei, Keith Doepker, Adam Fitzgerald, Collin Fortman, Nicole Fortman, Camryn Hoffman, Halie Kaufman, Connor Krouse, Lauren Langhals, Treyton Martin, Clay Meyer, Christian Nartker, Owen Niemeyer, Owen Recker, Hannah Smith, Josh Verhoff, Paul von der Embse and Allison Wurth.

Seventh grade
Trent Guisinger, Noah Hermiller, Chandler Hopkins, Connor Niese, Kara Siefker, Jaylen Vandemark, Hannah Warn and Trevor Wurth.

Eighth grade
Derek Buss, Erica Edwards, Ryan Ellerbrock, Kristen Fortman, Hannah Kahle, Layne Keefer, Brooke Kimball, Dana Knueve, Jeff Knueve, Noah Lambert, Abby Langhals, Samantha Langhals, Carlee Miller, Collin Nartker, Griffin Recker, Sierra Schroeder, Caleb Siebeneck, Jenna Siefker, Erik Verhoff, Adam von der Embse, Collin Wurth and Jade Zeller.

Freshmen
Cathy Basinger, Kylie Buss, Maddison Edelbrock, Alexa Ellerbrock, Brandon Erhart, Devin Giesige, Adam Goergens, Brittany Kahle, Joni Kaufman, Austin Klausing, Danni Maag, Trevor Maag, Nathan Meyers, Samantha Nagy, Nathan Nordhaus, Kylie Osterhage, Allison Recker, Paige Roller, Austin Swift, Brandon Verhoff, Renee Vorst, Kassie Warnecke, Trey Webken and Allison Wurth.

Sophomores
Rebecca Brinkman, Ben Burkhart, Katey Buss, Jacob Dunn, Molly Ellerbrock, Zach Erhart, Jackie Gardner, Kennedy Hoffman, Trevor Holtkamp, Taylor Lamb, Luke Langhals, Cole Miller, Morgan Niese, Olivia Schmenk, Derek Schroeder, Bradley Siebeneck, Aaron Tenwalde, Noah Verhoff, Megan Vine, Austin Vorst, Makenna Vorst and Grant Zeller.

Juniors
Thadd Backus, Joe Gerdeman, Ryan Kahle, Katelyn Kortokrax, Andrew Krouse, Pat Millott, Cody Niese, Kiersten Recker, Nicole Reindel, Michael Schroeder, Whitney Smith, Elizabeth Turnwald, Derek Verhoff, Sarah Verhoff, Sarah Wortkoetter and Randy Zeller.

Seniors
Jessica Doepker, Anthony Dunn, Ryan Erhart, Kristi Honigfort, Rafaela Marone, Emily Schnipke, Kendra Schroeder, Shelby Schroeder, Kayla Siefker, Julia Vandemark, Shelly Verhoff, Kyle Vorst, Jordan Wurth and Joel Zeller.

 

Add comment


Security code
Refresh